Kes on kasutanud Linux Ubuntut?

Arutelud Linux/Unix teemadel, mured, soovitused jne
Vasta
janeklass

Re: Kes on kasutanud Linux Ubuntut?

Postitus Postitas janeklass » 09 Mär 2012, 17:40

Olen kasutanud,halbu sõnu ei tahaks selle kohta öelda,tal pole viga midagi selle plussiks on turvalisus ,aga kahjuks kasutan siiski windowsi.Windowsi kasuks räägib ühilduvus mängudega ja minu jaoks on olulin näiteks pilditöötlus(photoshop).
-IFFI-

Postitus Postitas -IFFI- » 08 Sept 2012, 12:33

Kasutan ubuntut juba aastast 2005 ja siia kõrvale ka teisi distrosid. Linuxite kasuks peale turvalisuse räägib veel palju, palju, näiteks stabiilsus, süsteemi oma käejärgi seadistamine(avatud lähtekood). Süsteem teeb täpselt seda mida mina käsin teha mitte mida tema peab heaks ja otsustab oma pead teha.

Mängud!?, on linuxilegi mänge kuhjaga. Kahjuks ise pole mängur ja suurt ei jaga noist miskit aga tasub piiluda siia http://viki.pingviin.org/M%C3%A4ngud" onclick="window.open(this.href);return false;

Photoshopi kasutajatele on mõeldud programm nimega GIMP mis on vabavaraline ja saadav ka windowsile.

Pole mul jäänud midagi tegemat sellepärast, et ei kasuta windowsi. Kui ongi vaja miskit spetsifilist windowsi programmi kasutada siis alati on võimalus kasutada virtualbox-i või siis spetsiaalset emulaatorit.

Ühesõnaga tahan öelda, et ärge peljake linuxit, lihtsalt tuleb harjuda veidikene ning kui asi on selge siis saate aru kui rahulikult saate öösel magada, jäeb aega tegeleda arvutis oma asjadega mite tapelda pidevalt miskite paha, nuhk späm jms. varaga.

Soovitan julget peale hakkamist :)
janeklass

Postitus Postitas janeklass » 08 Sept 2012, 21:04

No vähe tõsisemal mängu huvilisel pole kahjuks linuxiga suurt midagi teha. Kui sa nüüd lähed poodi mängu leti juurde võtatd sealt nt 10 mängu,mis sa arvad mitu nendest mängudest ühilduvad linuxsiga?,ma julgeks pakkuda,et mitte ühtegi(muidugi pead ei anna :D ) Ja virtualbox-iga mänge mängima hakkata oleks ikka väga mõtetu tegevus(see muidugi minu arvamus) Ja fotohuvilisel samamoodi gimp jääb ikka Photoshopile kõvast alla ja kui sa pildistad veel raw-ina siis pole gimpiga ju midagi teha,gmpile on vist võimalik tirida mingi plugina millega on võimalik ka raw-i avada ,aga ma kardan et kui sa tahad vähe rohkem teha kui contrastsuse muutmine siis pead siiski photoshopi poole vaatama:D
Vasta

Mine “Linux/Unix”