Ärivaidluste lahendamise reeglid !!!

Siinses foorumis analüüsivad moderaatorid arvutifoorum.ee kasutajate vahelisi mistahes põhjustel ebaõnnestunuid tehinguid. Sõna antakse vaid tehingutega seotud osapooltele!
Suletud
Kasutaja avatar
ITmees
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Aug 2012, 16:57
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Ärivaidluste lahendamise reeglid !!!

Postitus Postitas ITmees » 17 Sept 2012, 21:49

1.) Siinsesse alafoorumisse saavad teemat teha vaid arvutifoorum.ee foorumi moderaatorid.
2.) Kui on mõne siinse kasutaja kohta ärilise poole pealt mõni pretensioon, siis tuleb saata vastavasisuline kiri moderaatorile, kes siis vajadusel teeb siia alafoorumisse probleemi kohta vastava avaliku diskusiooni.

NB! Ennem kirja saatmist moderaatorile, tee vastavad screenshotid mõlema osapoole suhtlusest, võta pangakonto väljavõtted probleemse tehingu kohta ja edasta need oma kaebusega arvutifoorum.ee foorumi moderaatorile ! Ilma tõenduseta kaebusi arvutifoorum.ee foorumi juhtkond/moderaatorid ei lahenda!

3.) Peale moderaatori poolset avaliku diskusiooni avamist on võimalik kõigil tehinguga otseselt ja kaudselt seotud kasutajatel siinses avatud diskusioonis osa võtta.
4.) Nendel kasutajatel, kellel ei ole lahatava tehingu ja tehingu osapooltega mitte mingit reaalset ärilist kokkupuudet olnud, ON RANGELT KEELATUD SIINSES DISKUSIOONIS OSA VÕTTA !!!

Sellised postitused nagu: "Ma tean küll teda, käisime koos lasteaias, oli juba siis pätt." ; "On jah igavene jobu" ; "Bännige ära ta siit." ei ole siinses diskusioonis oodatud.

Punktis number 4 välja toodud reegli rikkumise eest ootab kasutajat 30 päevane bänn foorumist, kui ka järgnevatel kordadel reegleid selle vastu rikutakse, siis igavene bänn siinsest foorumist!

5.) Antud alafoorumi eesmärk on hoiatada probleemsete "ärikate" eest ja lahendada tekkinud vaildusi ärilistes küsimustes. Seega foorumi haldaja võtab endale kogu vastutuse käesoleva alafoorumi sisu ja seadustele vastavuse eest.
6.) Moderaatorite poolt algatatud teemad jäävad üles nii kauaks kuni probleemne tehing on saanud adekvaatse lahendi (soovitatavalt mõlema osapoole poolt) ja siis kustutatakse kui tehingus kannataja osapool on selleks nõusoleku andnud.
7.) Hoiatavaid teemasid, kus keegi on ära tõendavalt rikkunud seadust ja selle tõttu on tehtud probleemse isiku kohta teema, niisama ära ei kustutatata. Teema kustutamise või üleval hoidmise otsustamise õigus on vaid foorumi haldajal ja samuti võtab foorumi haldaja nende postituste eest endale täieliku vastutuse.

8.) Kordan veel, kui on avatud diskusioon, siis kellel ei ole lahatava tehingu ja tehingu osapooltega mitte mingit reaalset ärilist kokkupuudet olnud, ON RANGELT KEELATUD SIINSES DISKUSIOONIS OSA VÕTTA !!!
Suletud

Mine “Ärivaidlused / Ebaõnnestunud tehingud / Hoiatused”